Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

100. Andrzej Kurzawski | Biały dom, 1983 r.

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBiały dom, 1983 r.
100
Biały dom, 1983 r.

Andrzej Kurzawski (1928 - 2012)

Biały dom, 1983 r.

olej, płótno, 41,5 × 52 cm
na odwrocie opis autorski: A.Kurzawski/„Biały dom”/1983 r.

Cena wylicytowana
6 500 zł