Aukcja Sztuki Współczesnej / 4 kwietnia 2020

16. Andrzej Gieraga | Obraz CXCVI, 1991

HomeAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejObraz CXCVI, 1991
Obraz CXCVI, 1991

Andrzej Gieraga (ur. 1934 Śliwniki pod Kaliszem)

Obraz CXCVI, 1991

akryl, płyta, płótno, 70 × 70 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA |OBRAZ CXCVI |WYM. 70 X 70 |TECH. PŁYTA, PŁÓTNO, AKRYL |ROK 1991