63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

87. Andrzej Fronczak | Tam za rzeką III, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiTam za rzeką III, 2016
87
Tam za rzeką III, 2016

Andrzej Fronczak

Tam za rzeką III, 2016

technika własna, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p. d.: A. Fronczak 2016

Cena wylicytowana
1 300 zł