61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

25. Andrzej Fronczak | Miasto - zapis w podróży, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiMiasto - zapis w podróży, 2016
Miasto - zapis w podróży, 2016

Andrzej Fronczak

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: A Fronczak

Cena wylicytowana
500 zł