55 Aukcja Młodej Sztuki / 6 listopada 2015

15. Andrzej Fronczak | Brześć Kujawski... Tajemnica miasta, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne55 Aukcja Młodej SztukiBrześć Kujawski... Tajemnica miasta, 2015
Brześć Kujawski... Tajemnica miasta, 2015

Andrzej Fronczak

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Cena wylicytowana
500 zł