58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

20. Andrzej Fronczak | Arcanum ambulant, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiArcanum ambulant, 2016
Arcanum ambulant, 2016

Andrzej Fronczak

Arcanum ambulant, 2016

technika własna, płótno, 100 x 70 cm
sygn. p. d.: A. Fronczak 16