Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

156. Andrzej Folfas | Akt

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeAkt
156
Akt

Andrzej Folfas (ur. 1948 Witów na Podhalu)

Akt

olej, papier, 28,2 x 25,5 cm
sygn. p. d.: FOLFAS

Andrzej Folfas Uczęszczał do szkoły A. Kenara w Zakopanem, gdzie uczył się pod kierunkiem T. Brzozowskiego, W. Hasiora i A. Rząsy. W 1973 r. ukończył Wydział Architektury Wnętrz na ASP w Krakowie. Miał wiele wystaw indywidualnych w Krakowie oraz Niemczech i Austrii. Mieszka i pracuje w Krakowie.
Cena wylicytowana
1 100 zł