Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

48. Andrzej Dyakowski | Bez tytułu

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejBez tytułu
48
Bez tytułu

Andrzej Dyakowski (1936 Kraków - 2020 Gdańsk)

Bez tytułu

technika mieszana, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d.: A. DYAKOWSKI

Dochód ze sprzedaży obrazu prof. Andrzeja Dyakowskiego zostanie przeznaczony na wsparcie klubu sportowego Ogniwo Sopot

Cena wylicytowana
7 000 zł