48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

18. Andrzej Domżalski | Nie gniewaj się, 2010

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiNie gniewaj się, 2010
Nie gniewaj się, 2010

Andrzej Domżalski (ur. 1945 r.)

Nie gniewaj się, 2010

akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm.
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski 2010 i na odwrocie
Andrzej Domżalski Wszechstronny artysta: malarz, grafik, scenograf, architekt. Ukończył malarstwo w gdańskiej ASP w pracowni prof. J. Żuławskiego. Współpracuje z przodującymi galeriami w USA Przynależy m.in. do grupy amerykańskich artystów Venice Beach). Wystawiał swoje prace w wielu krajach na świecie (Francja, Holandia, Włochy, Niemcy, USA). Wybrane wystawy: 2008 – Galeria Midea Bis, Warszawa; 2005 – The Galery Wawgh, Los Angeles (USA); 1987 – Michael Kazan, Nowy Jork (USA).