57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

14. Andrzej Domżalski | Czerwone paznokcie, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiCzerwone paznokcie, 2015
Czerwone paznokcie, 2015

Andrzej Domżalski (ur. 1945 r.)

Czerwone paznokcie, 2015

olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Andrzej Domżalski Wszechstronny artysta: malarz, grafik, scenograf, architekt. Ukończył malarstwo w gdańskiej ASP w pracowni prof. J. Żuławskiego. Współpracuje z przodującymi galeriami w USA Przynależy m.in. do grupy amerykańskich artystów Venice Beach). Wystawiał swoje prace w wielu krajach na świecie (Francja, Holandia, Włochy, Niemcy, USA). Wybrane wystawy: 2008 – Galeria Midea Bis, Warszawa; 2005 – The Galery Wawgh, Los Angeles (USA); 1987 – Michael Kazan, Nowy Jork (USA).
Cena wylicytowana
1 500 zł