11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

45. Andrzej Domżalski | Białe tango, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuBiałe tango, 2018
45
Białe tango, 2018 - 1Białe tango, 2018 - 2

Andrzej Domżalski (ur. 1945 r.)

Białe tango, 2018

akryl, olej, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Andrzej Domżalski Wszechstronny artysta: malarz, grafik, scenograf, architekt. Ukończył malarstwo w gdańskiej ASP w pracowni prof. J. Żuławskiego. Współpracuje z przodującymi galeriami w USA Przynależy m.in. do grupy amerykańskich artystów Venice Beach). Wystawiał swoje prace w wielu krajach na świecie (Francja, Holandia, Włochy, Niemcy, USA). Wybrane wystawy: 2008 – Galeria Midea Bis, Warszawa; 2005 – The Galery Wawgh, Los Angeles (USA); 1987 – Michael Kazan, Nowy Jork (USA).
Cena wylicytowana
1 500 zł