Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

18. Andrzej Bon | Adam's Apple, 2013

HomeAukcje nadchodząceŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejAdam's Apple, 2013
adams-apple-2013-andrzej-bon

Andrzej Bon

Adam's Apple, 2013

olej, płótno, 50 x 70 cm, brak sygnatury

Cena wywoławcza:
1 000 zł