18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

19. Andrzej Bator | Rytm - Forte - Piano, 1993

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Rytm - Forte - Piano, 1993
Rytm - Forte - Piano, 1993

Andrzej Bator (ur. 1951)

Rytm - Forte - Piano, 1993

akryl, płótno, 95,5 x 95, cm, sygnowany na odwrocie: '"RYTM - FORTE - PIANO" | 1993 R AKRYL 95,5 X 95 | Andrzej BATOR | Łódź'

Andrzej Bator Studiował na PWSSP w Łodzi (obecnie ASP), gdzie otrzymał dyplom w 1976 roku (grafika warsztatowa i poligrafia). Malarstwa na pierwszym i drugim roku uczył się w pracowni prof. Mariana Jaeschke (asystent Ryszard Hunger), a rysunku u profesora Benona Liberskiego. Na trzecim roku malarstwo u Juliusza Narzynskiego, a grafikę warsztatową u Leszka Rózgi; na czwartym i piątym roku malarstwo u profesora Stanisława Fijałkowskiego i grafikę warsztatową w technice wklęsłodruku u Leszka Rózgi. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysunkiem, malarstwem sztalugowym, plakatem, wystawiennictwem. Jego prace znajdują się w kolekcjach państwowych i prywatnych.
Cena wylicytowana
8 500 zł