16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

36. Andrzej Bator | Duet, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuDuet, 2018
36
Duet, 2018

Andrzej Bator (ur. 1951)

Duet, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie: '"DUET" | AKRYL / 100x100 / 2018 ROK | ANDRZEJ JAN BATOR'

Andrzej Bator Studiował na PWSSP w Łodzi (obecnie ASP), gdzie otrzymał dyplom w 1976 roku (grafika warsztatowa i poligrafia). Malarstwa na pierwszym i drugim roku uczył się w pracowni prof. Mariana Jaeschke (asystent Ryszard Hunger), a rysunku u profesora Benona Liberskiego. Na trzecim roku malarstwo u Juliusza Narzynskiego, a grafikę warsztatową u Leszka Rózgi; na czwartym i piątym roku malarstwo u profesora Stanisława Fijałkowskiego i grafikę warsztatową w technice wklęsłodruku u Leszka Rózgi. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysunkiem, malarstwem sztalugowym, plakatem, wystawiennictwem. Jego prace znajdują się w kolekcjach państwowych i prywatnych.
Cena wylicytowana
2 800 zł