Varia (21) / 12 grudnia 2017

62. Andor Basch | Martwa natura, 1940 r.

homeAukcje archiwalneVaria (21)Martwa natura, 1940 r.
62
Martwa natura, 1940 r.

Andor Basch (1885-1944)

Martwa natura, 1940 r.

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. i dat. l.d.: Basch 40