Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

61. Anastazja Mieszkowska | Robotnicy w trakcie Planu 6-cio letniego, ok. 1950 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Robotnicy w trakcie Planu 6-cio letniego, ok. 1950 r.
61
Robotnicy w trakcie Planu 6-cio letniego, ok. 1950 r.

Anastazja Mieszkowska (1912-1994)

olej, płótno, 117 x 89,5 cm, na odwrocie naklejka wystawowa Zachęty w Warszawie z tytułem i autorem

Cena wylicytowana
5 500 zł