Dawny Gdańsk i okolice / 14 sierpnia 2014

137. | Ampułka, Carl Hermann Danziger, 2 połowa XIX w.

aAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceAmpułka, Carl Hermann Danziger, 2 połowa XIX w.
137
Ampułka, Carl Hermann Danziger, 2 połowa XIX w.

srebro, wnętrze złocone; m. 170 g, znak mistrzowski ?DANZIGER? w prostokącie oraz znak miejski; wys. 14 cm