64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

33. Amonaria Magda Maciaszek | Splash woman 2, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiSplash woman 2, 2016
33
Splash woman 2, 2016

Amonaria Magda Maciaszek

Splash woman 2, 2016

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Amonaria

Cena wylicytowana
1 100 zł