66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

68. Alicja Pulik | Rybka, 2017

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiRybka, 2017
68
Rybka, 2017

Alicja Pulik

Rybka, 2017

szlagmetal, akryl, płótno, 70 x 70 cm (układ diagonalny), sygn. d.: ALICJA PULIK 2017