14. Alicja Kappa | Zapachy lata, 2019

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Zapachy lata, 2019
zapachy-lata-2019-alicja-kappa

Alicja Kappa

Zapachy lata, 2019

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Alicja Kappa Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusz Geperta we Wrocławiu (dyplom - 2000 r.). Malarstwo studiowała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej i prof. Piotra Błażejewskiego. Ważniejsze wystawy: Ogólnopolska Wystawa Marynistyczna "BARWY MORZA", Gdynia 2014r.; Finalistka Międzynarodowego konkursu ArtSland 2,3 i 5 rundy, USA, 2014r.; Prix de Peinture de L'Ebouillanté 2014, 2013r. Paryż; Art Brownie ZOO, Toronto, 2013r.; Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu, 2014r.; Konkurs malarstwa "Ogrody 2013", BWA Zamek Książ Wałbrzych; II Międzynarodowy Konkurs Malarski, Przestrzeń Publiczna ? Konteksty, Galeria Profil CK Zamek, Poznań; Triennale malarstwa młodych, wystawa finalistów konkursu, Częstochowa.
Cena wylicytowana
2 200 zł