72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

78. Alicja Kappa | Turkusowy Świt, 2018

aAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiTurkusowy Świt, 2018
78
Turkusowy Świt, 2018

Alicja Kappa

Turkusowy Świt, 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Alicja Kappa Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusz Geperta we Wrocławiu (dyplom - 2000 r.). Malarstwo studiowała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej i prof. Piotra Błażejewskiego. Ważniejsze wystawy: Ogólnopolska Wystawa Marynistyczna "BARWY MORZA", Gdynia 2014r.; Finalistka Międzynarodowego konkursu ArtSland 2,3 i 5 rundy, USA, 2014r.; Prix de Peinture de L'Ebouillanté 2014, 2013r. Paryż; Art Brownie ZOO, Toronto, 2013r.; Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu, 2014r.; Konkurs malarstwa "Ogrody 2013", BWA Zamek Książ Wałbrzych; II Międzynarodowy Konkurs Malarski, Przestrzeń Publiczna ? Konteksty, Galeria Profil CK Zamek, Poznań; Triennale malarstwa młodych, wystawa finalistów konkursu, Częstochowa.
Cena wylicytowana
2 600 zł