Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

22. Alicja Hohermann | Bukiet kwiatów, 1938 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceBukiet kwiatów, 1938 r.
bukiet-kwiatow-1938-r-alicja-hohermann

Alicja Hohermann (1902 Warszwa - ok.1943 obóz w Treblince)

Bukiet kwiatów, 1938 r.

olej, tektura, 54 x 46,5 cm, sygn. i dat. l.d.: alice Hoherman 38