Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

58. Alicja Hohermann | Bukiet bzów różnokolorowych, 1938 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Bukiet bzów różnokolorowych, 1938 r.
58
Bukiet bzów różnokolorowych, 1938 r.

Alicja Hohermann (1902 Warszwa - ok.1943 obóz w Treblince)

olej, tektura, 53 x 53 cm, sygn. i dat. l.d.: alice Hohermann 38

Cena wylicytowana
7 000 zł