Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

23. Alicja Hohermann | Bukiet bzów białych, 1938 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Bukiet bzów białych, 1938 r.
bukiet-bzow-bialych-1938-r-alicja-hohermann-785771bukiet-bzow-bialych-1938-r-alicja-hohermann-687743

Alicja Hohermann (1902 Warszwa - ok.1943 obóz w Treblince)

Bukiet bzów białych, 1938 r.

olej, tektura, 53 x 54,5 cm, sygn. i dat. l.d.: alice Hoherman 1938