Varia 38 / 21 października 2020

89. Alicja Hohermann | Bukiet astrów, 1938 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Bukiet astrów, 1938 r.
89
bukiet-astrow-1938-r-alicja-hohermann

Alicja Hohermann (1902 Warszwa - ok.1943 obóz w Treblince)

Bukiet astrów, 1938 r.

olej, tektura, 54 x 53,5 cm, sygn. i dat. l.d.: alice Hoherman 38

Cena wylicytowana
7 000 zł