Varia 24 / 30 czerwca 2018

22. Alfredo Tomniz (ps. J.Harwey) | Przejażdżka powozem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Przejażdżka powozem
Przejażdżka powozem

Alfredo Tomniz (ps. J.Harwey) (Triest 1854 - Triest 1936)

Przejażdżka powozem

olej, płótno, 58 × 37 cm
sygn. l. d.: JHarwey

Cena wylicytowana
7 000 zł