Varia (20) / 21 października 2017

62. Alfred Philippe Roll | Pejzaż wiejski

aAukcje archiwalneVaria (20)Pejzaż wiejski
62
Pejzaż wiejski

Alfred Philippe Roll (1846 Paryż-1919 tamże)

Pejzaż wiejski

olej, tektura, 25,5 x 31,5 cm
sygn. p. d.: A. Roll

Cena wylicytowana
1 000 zł