Sztuka Świata / 3 listopada 2016

29. Alfred de Curzon | Widok klasztoru we Włoszech

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataWidok klasztoru we Włoszech
29
Widok klasztoru we Włoszech

Alfred de Curzon (1820 Migné-Auxances – 1895 Paryż)

Widok klasztoru we Włoszech

olej, płótno dublowane, 39 x 61 cm, sygn. p.d.: A. DE CURZON

Cena wylicytowana
12 000 zł