Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

15. Alfons Karpiński | Trzy bukiety kwiatów, ok. 1914 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Trzy bukiety kwiatów, ok. 1914 r.
Trzy bukiety kwiatów, ok. 1914 r. - 1Trzy bukiety kwiatów, ok. 1914 r. - 2

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Trzy bukiety kwiatów, ok. 1914 r.

olej, tektura, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: a.Karpiński

Cena wylicytowana
20 000 zł