Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

42. Alfons Karpiński | Studium z naturą

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiStudium z naturą
42
Studium z naturą

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Studium z naturą

olej, tektura, 33,5 × 48 cm
sygn. l. śr.: a.Karpiński
na odwrocie autorski napis: W.P / ?Studym z naturą? / mal. A.karpiński / Kraków Floriańska 19

Cena wylicytowana
15 000 zł