Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

23. Alfons Karpiński | Różowe róże w wazonie

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Różowe róże w wazonie
Różowe róże w wazonie - 1Różowe róże w wazonie - 2

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Różowe róże w wazonie

olej, tektura, 34,5 x 50 cm, sygn. l.śr.: akarpiński
uszkodzona rama - narożnik l.g.

Cena wylicytowana
8 500 zł