Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

31. Alfons Karpiński | Róże, przed 1934 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiRóże, przed 1934 r.
31
Róże, przed 1934 r.

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Róże, przed 1934 r.

olej, tektura, 33 × 96 cm
sygn. p. śr.: a. Karpiński
na odwrocie naklejka z Salonu Kazimierza Wojciechowskiego przy ul. Św. Jana 3 z opisem i datą przyjęcia – 1934 rok

Cena wylicytowana
22 000 zł