Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

88. Alfons Karpiński | Martwa natura z bukietem żółtych róż

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z bukietem żółtych róż
88
Martwa natura z bukietem żółtych róż

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

olej, tektura, 36 × 100 cm
sygn. p. d.: a.karpiński
Salon Odrzuconych, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 15 kwietnia ? 22 maja 2016
Reprodukowany:
Salon Odrzuconych, katalog wystawy, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie,
15 kwietnia ? 22 maja 2016, il. 1, str. 62