Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

29. Alfons Karpiński | Manicure, 1921 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Manicure, 1921 r.
29
Manicure, 1921 r. - 1Manicure, 1921 r. - 2

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Manicure, 1921 r.

olej, tektura, 67 × 90,5 cm, sygn. i dat. l. g.: a.karpiński 1921, sygn. l.d.: „MANICURE”

Reprodukowany:
Światowid, 1927, nr 2, str. 10–11 jako „Studyum aktowe”