Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

4. Alfons Dunin-Borkowski | Portret dziewczynki (córki Józefa Chełmońskiego Wandy)

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Portret dziewczynki (córki Józefa Chełmońskiego Wandy)
portret-dziewczynki-corki-jozefa-chelmonskiego-wandy-alfons-dunin-borkowski-487959portret-dziewczynki-corki-jozefa-chelmonskiego-wandy-alfons-dunin-borkowski-717014

Alfons Dunin-Borkowski (1850-1905)

Portret dziewczynki (córki Józefa Chełmońskiego Wandy)

olej, płótno, 114 x 76 cm, sygn. l.d.: A.Borkowski