69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

1. Aleksandra Osa | Horizon 4, 2015

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiHorizon 4, 2015
Horizon 4, 2015

Aleksandra Osa

Horizon 4, 2015

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł