11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

15. Aleksandra Kołwzan-Garczyńska | Szczątki 1, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuSzczątki 1, 2017
Szczątki 1, 2017

Aleksandra Kołwzan-Garczyńska (ur. 1991)

Szczątki 1, 2017

olej, płótno, 160 x 120 cm, sygn. na odwrocie: Aleksandra Kołwzan – Garczyńska „szczątki” 2017

2017 – wystawa zbiorowa „II urodziny WL4”, Gdańsk
2017 – wystawa zbiorowa w ramach Nocy Muzeów, ASP Gdańsk

Aleksandra Kołwzan-Garczyńska Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, dyplom magisterski (2016). Zajmuję się malarstwem, rysunkiem, malarstwem monumentalnym, scenografią, projektowaniem wnętrz i witrażem. Wybrane wystawy: 2017 – wystawa zbiorowa po międzynarodowym konkursie „Barwy Lasu” (II miejsce), Rodowo; 2017 – wystawa zbiorowa „II urodziny WL4”, Gdańsk; 2017 – wystawa zbiorowa w ramach Nocy Muzeów, ASP Gdańsk; 2016 – wystawa zbiorowa w ramach Międzynarodowego Triennale Rysunku Studenckiego, Katowice; 2012 – wystawa zbiorowa w ramach Festiwalu Nowej Scenografii, Wrocław.
Cena wylicytowana
1 700 zł