Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

38. Aleksandr Yasin | Sonety krymskie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejSonety krymskie, 2020
38
Aleksandr Yasin | Sonety krymskie, 2020

Aleksandr Yasin

Sonety krymskie, 2020

akryl, płótno 60 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Yasin 2020

Cena wylicytowana
0 zł