Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

50. Aleksander Rafałowski | Pejzaż zimowy z okolic Kazimierza, lata 30-te XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż zimowy z okolic Kazimierza, lata 30-te XX w.
50
Pejzaż zimowy z okolic Kazimierza, lata 30-te XX w.

Aleksander Rafałowski (1894-1980)

olej, płyta, 54 × 74 cm
sygn. p. d.: a. Rafałowski

Cena wylicytowana
10 000 zł