24. Aleksander Lech Kłopotowski | Portret Władysława Szabrańskiego z Bełchatowa (1880-1943) , 1940 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret Władysława Szabrańskiego z Bełchatowa (1880-1943) , 1940 r.
portret-wladyslawa-szabranskiego-z-belchatowa-1880-1943-1940-r-aleksander-lech-klopotowski

Aleksander Lech Kłopotowski (1895 Warszawa-?)

Portret Władysława Szabrańskiego z Bełchatowa (1880-1943) , 1940 r.

olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. i dat. p.g.: AL Kłopotowski 1940