27. Aleksander Lech Kłopotowski | Portret Władysława Szabrańskiego z Bełchatowa (1880-1943) , 1940 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Portret Władysława Szabrańskiego z Bełchatowa (1880-1943) , 1940 r.
27
Portret Władysława Szabrańskiego z Bełchatowa (1880-1943) , 1940 r.

Aleksander Lech Kłopotowski (1895 Warszawa-?)

olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. i dat. p.g.: AL Kłopotowski 1940