Varia 36 / 27 czerwca 2020

26. Aleksander Laszenko | Modlitwa na pustyni

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Modlitwa na pustyni
26
Modlitwa na pustyni

Aleksander Laszenko (1883 Annówka - 1944 Włocławek)

Modlitwa na pustyni

olej, sklejka, 48,5 × 37 cm
sygn. l. d.: A. Laszenko/Touggourt

Cena wylicytowana
3 000 zł