Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

55. Aleksander Kotsis | Bachantka, 1873 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBachantka, 1873 r.
55
Bachantka, 1873 r. - 1Bachantka, 1873 r. - 2

Aleksander Kotsis (1836 Ludwinów k.Krakowa – 1877 Podgórze k.Krakowa)

Bachantka, 1873 r.

olej, płótno, 37 × 30 cm
sygn. i dat. l.d.: A. Kotsis 73
na odwrocie owalny stempel z napisem A. Schützman München

Cena wylicytowana
52 000 zł