Varia (14) / 15 października 2016

32. Aldona Baranowska | Zimą

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (14)Zimą
Zimą

Aldona Baranowska (1936 Bydgoszcz – 2012 Gdynia)

Zimą

olej, płyta, 37 × 59,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Aldona Baranowska