Maria Królowa Aniołów (Maria als Koenigen der Engel), XVIII w.
drzeworyt, papier żeberkowy, 30 × 21,5 cm (kompozycja)
sygn. i dat. l.d.: AD (monogram) 1518
na odwrocie nalepka z gdańskiego antykwariatu Emila Siegisimunda z adresem: Danzig Johannisgasse 56