tempera, płótno, 130 x 160 cm, sygnowany na odwrocie: 'Agnieszka Sandomierz | 2004'
Agnieszka Sandomierz Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa. Dyplom uzyskała w pracowni prof. Wiesława Szamborskiego, aneks z malarstwa ściennego u prof. Edwarda Tarkowskiego. Od 2005 do 2010 roku pracowała na stanowisku asystenta na macierzystej uczelni. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem oraz tworzy kolaże. Jest autorką prawie 20. wystaw indywidualnych w kraju i zagranicą m.in.: w Szwecji, Francji i USA. Sandomierz uczestniczyła również w wielu wystawach zbiorowych.