73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

6. Agnieszka Pawłowska | Sopot, ul. Haffnera, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiSopot, ul. Haffnera, 2018
Sopot, ul. Haffnera, 2018

Agnieszka Pawłowska

Sopot, ul. Haffnera, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wylicytowana
1 000 zł