80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

25. Agnieszka Pawłowska | Drzewa mają duszę, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiDrzewa mają duszę, 2019
Drzewa mają duszę, 2019

Agnieszka Pawłowska

Drzewa mają duszę, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wylicytowana
1 900 zł