2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

7. Agnieszka Pakuła | 20 Minuten, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wieku20 Minuten, 2015
20 Minuten, 2015 - 120 Minuten, 2015 - 2

Agnieszka Pakuła (ur. 1986)

20 Minuten, 2015

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Pakuła Malarka, zajmuje się także ilustracją, projektowaniem graficznym i muralem. W 2010 r. ukończyła Wydział Malarstwa na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. W 2013 r. otrzymała dofinansowanie z ramienia Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, na swój autorski projekt polsko niemieckiej wystawy ?Interferencje-Interferenzen?. Projekt realizowany był wspólnie z Agatą Czeremuszkin-Chrut, z udziałem 16 artystów z Polski i Niemiec, przy współpracy z Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie, Instytutem Germanistyki UW i galerią Second Home w Berlinie. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 ? ?P!NK?, Bohema Nowa Sztuka, Warszawa; 2014 - ?Dwa Pokoje?, Galeria Mostra, Warszawa; 2013 ? ?Think different?, DAP, Warszawa. Wybrane wystawy zbiorowe: 2015 ? ?Struktura cienia?, PROM Kultury Saska Kępa, Warszawa; 2015 ? ?Cree-moi un livre?, Mon?s livre Expo, Mons (Belgia); 2014 ? ?Interferencje/Interferenzen?, Galeria Secondhome Projects, Berlin; 2014 ? Warszawskie Targi Sztuki (Galeria Mostra); 2014 ? ?Celtic ? Slavic vision of woman?, 8th Annual Polish Arts Festival, The Hunt Museum, Limerick, Irlandia; 2014 - Gallery Weekend Poznań, Czapski Art Gallery, Poznań; 2013 ? ?Interferencje/Interferenzen?, CS Fort Sokolnickiego, Warszawa; 2013 ? ?Artysto przytul dzieciaka? ? Tha Hunt Museum, Limerick, Irlandia; 2013 ? ?Babski Spęd vol.2?, Mile End Art Pavilion, Londyn, UK; 2013 ? ?The Materiality of Painting?, Lloyd Gill Gallery, Weston Super Mare, UK; 2012 ? ?Młodzi Sztuką w Przestrzeni myśli?, Galeria DAP3, Warszawa; 2011 ? ?Animalis?, II Triennale,Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów.
Cena wylicytowana
2 600 zł