73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

20. Agnieszka Nosek | Excuse me, can I hang out here for a while?, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiExcuse me, can I hang out here for a while?, 2018
Excuse me, can I hang out here for a while?, 2018

Agnieszka Nosek (1987)

olej płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Nosek oraz na odwrocie

Agnieszka Nosek Ur. w 1987 r. w Krakowie. Artysta intermedialny i publicysta. Absolwentka dziennikarstwa UJ. Zajmuje się malarstwem figuratywnym w tendencji estetycznej realizmu magicznego, będącego kompilacją stylów: realizmu, pop-artu i surrealizmu. W twórczości ceni mocny przekaz przy jednoczesnym minimalizmie formy. W swoich kompozycjach lubi pozostawiać nutę niedopowiedzenia. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach oraz galeriach w Polsce i za granicą. Wystawy i eventy: 2017: Wystawa zbiorowa, Galeria „Polskajungart”, Wiedeń; 2016: XXV Aukcja Wielkiego Serca, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kraków; Wystawa zbiorowa, Muzeum Inżynierii Miejskiej, Kraków; Aukcja dzieł sztuki Fundacji Medycyny Regeneracyjnej, Nowe Brzesko; Wystawa zbiorowa, Galeria „Polskajungart”, Wiedeń.
Cena wylicytowana
2 800 zł